16 İnç MacBook Pro Sahiplerine Sevindirici Haber!

16 inç macbook Pro hoparlör sorunu

16 inç MacBook Pro hoparlör sorusu ile yakın zaman içerisinde bir yazılım güncellemesi yayınlayacak. Peki, yayınlanacak olan yazılım güncellemesi 16 inç MacBook Pro modellerinde meydana gelen hoparlör sorununu giderecek mi? İşte cevabı!

İlginizi Çekebilir: Uygun Fiyatlı iPhone, ”iPhone 9” Olarak Adlandırılabilir!

16 inç MacBook Pro Hoparlör Sorunu İçin Güncelleme Yayınlanacak!

Bir yılı aşkın süredir sızıntılara konu olan ve geçtiğimiz aylarda resmi olarak tanıtılan 16 inç MacBook Pro modeli, bildiğiniz gibi hoparlör sorunu ile sık sık gündeme geliyordu.

Yayınlanan raporlara göre kullanıcıların hoparlörden gelen patlama sesinden şikayetçi olduğu görmüştük. Özellikle yüksek sesle müzik dinlerken veya video izlerken pencere kapatılınca patlama sesinin çıktığını belirten kullanıcılar, söz konusu sorunlarını çeşitli forum sayfalarında da sık sık dile getirmişlerdi.

Bu kısımda kullanıcılardan gelen yoğun şikayetler üzerine bir hızlıca bir güncelleme yayınlayan Apple, yakın zaman içerisinde bir yazılım güncellemesi yayınlayacağını belirtti.

Macrumors tarafınca elde edilen dökümana göre Apple’ın teknik servislere bilgilendirme yaptığını görmekteyiz. Bu kısımda teknik servileri bu cihazlara herhangi bir tamir ya da değişim işlemi uygulanmayacağının üzerinde duran Apple, meydana gelen bu sorunun yakın zaman içerisinde yayınlanacak olan yazılım güncellemesiyle giderileceğinin altını çizdi.

Şimdilik, Apple merakla beklenen yazılım güncellemesiyle ilgili herhangi bir resmi açıklamada bulunmadı. Ancak, haberin başında da belirtiğimiz gibi teknoloji devinin, önümüzdeki günlerde veya haftalarda bir yazılım güncellemesi yayınlaması bekleniyor.

MSI Yeni Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı Alpha 15’i Duyurdu

Daha Fazlası Editör

GTA 6 Nasıl Olacak? İşte Yeni Detaylar!

Rockstar Games’in bir süredir üzerinde çalıştığı GTA 6 ile ilgili bugün detaylı...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir