Counter Strike Global Offensive Güncellendi! İşte Tüm Yenilikler

Counter Strike Global Offensive güncellendi. Yayınlanan güncellemeyle oyuna yeni karakterler, haritalar ve kasa eklendi. Peki, yeni Counter Strike güncellemesi oyunculara ne gibi yenilikler sunuyor? Gelin güncelleme sonrası gelen tüm bu yeniliklere yakından göz atalım.

Counter Strike Global Offensive Güncellemesi İle Gelen Yenilikler

20 yıllık bir tarihe dayanan Counter Strike Global Offensive için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan yeni güncellemeyle birlikte oyunun geliştirici firması olan Valve aynı zamanda oyununa ilk defa bir kadın karakteri ekledi.

En son yayınlanan güncellemeyle birlikte son dönemin popüler oyun modlarından biri olan  Battle Royale modunu oyuna dahil eden Valve, şimdi de oldukça popüler Battle Pass sistemini ile karşımıza çıkıyor. Battle Pass sistemini oyuna yeni bir operasyon olarak dahil eden yapımcı firma, bu kısımda ise oyunculara farklı bir Counter Strike deneyimi sunmayı hedefliyor.

Counter Strike Global Offensive güncellemesi

Hiç kimsenin beklemediği bir anda yayınlanan yeni güncellemeyle birçok yenilik oyunculara sunarken, aynı zamanda oynanabilir yeni karakterleri de beraberinde getiriyorç. Parçalanmış Ağ Operasyonu  ile beraber oyuna eklenen karakterler, oyuna her ne kadar farklı bir hava katmış olsa da ne yazık ki  herhangi bir yenilik getirmiyor. Ancak, Valve tarafından belirtilenlere göre oyuncular ise bahsi geçen bu karakterleri kendi zevklerine göre kişileştirebilecekler.

Bazı Silah Fiyatları Yeniden Revize Edildi

Bunun haricinde yeni güncellemeyle birlikte oyundaki bazı silahlarında fiyatının değiştiğini görmekteyiz. Yapılan bu değişiklikler sonrası  Terörist takımının en çok tercih edilen silahlardan biri olan SG 533’ün 2750 dolarlık fiyatı 3000 dolar seviyesine yükseltildi. Aynı zamanda, hem Terörist hem de Counter Terörist tarafları tarafından kullanılabilen Galil ve FAMAS silahlarının hem fiyatı hem de özellikleri üzeride de bir takım değişiklikler yapıldı. Bu kısımda her iki silahın değerini 200 dolar düşüren Valve, ayrıca bahsi geçen bu iki silahın sekme kontrolünü de daha kolay bir hale getirdi.

Yeni Haritalar ve Yeni Kasa

Parçalanmış Ağ Operasyonu kapsamında oyun üzerinde bir takım değişiklikler yapılırken, aynı zamanda yeni kasa ve haritalar da oyuna eklendi. Eğer, sizde yeni sezon ile gelen yeniliklere kavuşmak istiyorsanız, 87 TL’ye yeni sezon biletini satın alabilirsiniz.

Peki, siz yeni Counter Strike Global Offensive güncellemesi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere aktarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Yıllardır Beklenen Yeni Half-Life Oyunu Yakında Duyurulabilir!

Daha Fazlası Editör

Sony’de PS Store’da Büyük Japon İndirimi

Sony Playstation ‘Büyük Japon İndirimi’ kampanyasıyla kullanıcıların yüzünü güldürdü Oyun konsolu dendiğinde...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir