Galaxy S20 Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!

Galaxy S20 tanıtım tarihi

Uzunca bir süredir sızıntılara konu olan Galaxy S20 tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı.

Samsung tarafından yapılan resmi açıklamayla beraber bu yıl düzenlenecek olan Unpacked 2020 etkinliğinin tarihi açıklandı. Yaşanan bu gelişmeyle beraber Galaxy S20 tanıtım tarihi ve Galaxy Fold 2 tanıtım tarihi netlik kazandı.

Bildiğiniz üzere son yapılan sızıntılar ile beraber bu yıl tanıtılacak olan Galaxy S modelinin S11 yerine S20 adıyla duyurulacağı ortaya çıkmıştı. Bununla beraber Samsung’a yakın birçok basın kuruluşu tarafından da bazı teknik özellikleri ve tasarım detayları sızdırılan S20’nin neredeyse birçok detayı belli olmuştu.

S20 modelinin yanı sıra Galaxy Fold 2 modelini de duyurmaya hazırlanan Samsung, bugüne kadar herhangi bir resmi açıklamada bulunmamıştı. Fakat, bugün Samsung’un resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile beraber yeni Galaxy modellerinin tanıtılacağı Unpacked 2020 etkinliğinin tarihi netlik kazanmış oldu.

Daha önceden de yapılan sızıntılarda da olduğu Unpacked 2020 etkinliğinin Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilmesi bekleniyordu. Bugün yaşanan gelişmeyle beraber beklenildiği gibi etkinliğin tarihi 11 Şubat 2020 olarak açıklandı. Buna göre Samsung, S20 ve yeni Galaxy Fold modellerini 11 Şubat tarihinde ilk kez görücü karşısına çıkartacak.

Galaxy S20 tanıtım tarihi

Yüksek ihtimalle San Francisco’da düzenlenecek olan Unpacked 2020 etkinliğinde Samsung’un aynı zamanda Galaxy Buds+ kablosuz kulaklık modelini de yine bu etkinlikte tanıtması bekleniyor.

Peki, siz yeni Galaxy modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Kırmızı Apple Watch Ufukta Göründü! 

Daha Fazlası Editör

Bazı PlayStation 5 Özellikleri Netlik Kazandı!

Oyuncular tarafından merak edilen PlayStation 5 özellikleri hakkında Sony cephesinden yeni bir...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir