GTA 5 Xbox Game Pass Kütüphanesine Dahil Oldu!

GTA 5 Xbox Game Pass

Microsoft, her geçen gün kütüphanesindeki oyun sayısını artırdığı servisi Xbox Game Pass’e bir oyun daha ekledi. Şirketin, Xbox Game Pass’e eklediği yeni oyun Rockstar Games’in yıllardır eskimeyen oyunu GTA 5 oldu.

GTA 5 Xbox Game Pass Kütüphanesine Dahil Oldu

Oyun konsolu savaşlarında Sony ile sıkı bir rekabet içerisinde olan Microsoft’un Sony’ye çelme takmayı başardığı alanlardan bir tanesi de ücretli abonelikli oyun platformu olan Xbox Game Pass. Bildiğiniz üzere Game Pass platformunun aylık ücretini ödedikten sonra Xbox Game Pass kütüphanesindeki tüm oyunlara ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz.

Windows 10 kullanıcılarının da erişim sağlayabildiği platform her geçen gün bünyesine eklediği yeni oyunlar ile beraber genişlemeye devam ediyor. Şirketin, kütüphaneye eklediği son oyun ise Rockstar Games’in seneler geçmesine rağmen halen yok sayan oyunu Grand Theft Auto 5 oldu.

2013 yılında piyasaya çıkan, Rockstar Games‘in GTA serisine eklediği son oyunu GTA 5, Microsoft Xbox Game Pass kütüphanesine eklendi. Game Pass abonesi Xbox One kullanıcılarının ücretiz olarak erişim sağyalayabileceği oyuna ne yazık ki PC kullanıcıları erişimeyecekler.

2020 yılı itibariyle 7 yaşını basacak olan oyunu Xbox Game Pass kütüphanesine eklemek çok büyük bir gelişme gibi gözükmese de GTA 5, popülerliğini hale devam ettiriyor. Günümüzde bile halen Twitch platformunun en çok izlenen oyunlarından bir tanesi olmayı sürdüren GTA V, aynı zamanda Steam’de de en çok oynanan ilk beş oyun arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: GTA 6 Sonrası Rockstar Games Kapatılabilir!

Daha Fazlası Editör

WhatsApp Android İçin Yeni Özellikler Yolda!

WhatsApp Android kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Android beta...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir