GTA 6 Görüntüleri İnternete Düştü

GTA 6 görüntüleri sızdırılı

Oyuncular tarafından merakla beklenen GTA 6 ile ilgili yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son paylaşılan raporlara göre GTA 6 görüntüleri ortaya çıktı.

GTA 6 Görüntüleri Sızdırıldı

Dönem dönem sızıntılara konu olan GTA 6’nın şimdi de ekran görüntülerinin sızdırıldığı iddia ediliyor. Reddit üzerinden paylaşılan görüntülerin GTA 6’ya ait olduğu iddiası ise şimdiden oyuncuları heyecanlandırmaya yetti. Peki, sızdırılan GTA 6 görüntüleri doğru mu? Gelin, konuyla ilgili paylaşılan detaylara yakından göz atalım.

Reddit üzerinden paylaşılan ve kısa süre içerisinde kaldırılan GTA 6 görüntülerini oyuncuları heyecanlandırmış durumda. Şimdilik sızdırılan görüntüler ile ilgili Rockstar Games cephesinden herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

Paylaşılan görselleri incelediğimizde ise bizleri piste inen bir uçak, oyun içinden bir karakter ve otomobil karşılıyor. Ancak, görsellerdeki kamera açısı ve yer alan bazı eski ögeler ise söz konusu bu görüntülerin sahte olduğu tezini güçlendiriyor.

Her ne kadar bu detaylar oyuncuların aklını karıştırsa da Reddit üzerinden paylaşılan görüntülerin kısa süre içerisinde kaldırılması ve bahsi geçen hesabında tamamen kaldırılması da oyuncuları bir hayli ümütlendiriyor

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Şimdilik GTA 6’nın çıkış tarihi ile ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Fakat, daha önceden paylaşılan haberlerde oyunun 2019 ila 2022 yılları arasında piyasaya sürüleceği belirtilmişti.

Bunun yanı sıra paylaşılan bir diğer raporda ise GTA 6’nın Red Dead Redemption 2’nin çıkışının hemen ardından onaylanacağı ve Ağustos 2019’da piyasaya sunulacağı belirtilmişti. Şimdilik GTA 6’nın çıkış tarihi belirsizliğini koruyor.

Ancak, şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda bir süredir sızıntılara konu olan oyunun çıkış tarihinin önümizdeki yıllarda açıklanması bekleniyor.

Peki, siz sızdırılan GTA 6 görüntüleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz. Konuyla ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere aktarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: 33 TL’ye Satılan Türk Yapımı Oyun Ücretsiz Oldu

Daha Fazlası Editör

Dikkat! Corona Virüs Kimliğinizi Ele Geçirebilir!

Corona virüsü sebebiyle pandemi ilan edilen dünyada, dijital virüsler de tehlike arz...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir