GTA 6 Sonrası Rockstar Games Kapatılabilir!

GTA 6 sonrası Rockstar Games

Oyun dünyası tarafından merakla beklenen yapımlardan biri olan GTA 6 için bugün çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Otuz bin takipçili bir YouTube kanalı tarafından ortaya atılan iddialara göre GTA 6, Rockstar Games‘in sonunu getirebilir.

GTA 6, Rockstar Games’in Sonunu Getirebilir!

Bildiğiniz üzere GTA 6’nın çıkış tarihi ve nerede geçeceği ile ilgili şu zamana kadar çeşit çeşit iddia ortaya atıldı. Ortaya atılan bu iddialar kimi zaman bizleri heyecanlandırdı, kimi zaman ise hayal kırıklığına uğrattı. Şimdi ise tüm bu iddiaları unutturacak yeni bir iddia ortaya atıldı.

Otuz binden fazla takipçisi olan TheNathanNS adlı YouTube kanalına ait Twitter hesabından paylaşılan bilgilere göre Rockstar Games, GTA 6‘yı piyasaya sürdükten sonra şirketi kapatacağını görmekteyiz.

Hatta yine aynı paylaşımda yer alan bilgilere göre Rockstar Games‘in konuyla ilgili çalışanlarına bir mektup gönderdiği ve bu mektupta şirketin kapanacağını duyurduğu da iddia ediliyor. Eğer, TheNathanNS adlı YouTube kanalı tarafından ortaya atılan tüm bu iddialar doğruysa Rockstar, GTA 6′yı piyasaya sürdükten sonra mevcut projelerini tamamlayacak ve kapılarını sonsuza kadar kapatacak.

Tabi, devasa bir oyun şirketinin kapanması geçmiş dönemlerde görülmüş bir şey değil. Üstelik, tüm bu iddiaların odağındaki şirket, 2015 yılında piyasaya sürdüğü GTA 5 ile günümüzde bile milyon dolarlar kazanmaya devam ediyor. Anlayacağınız üzere Rockstar’ı böyle bir karara itecek herhangi bir olumsuz koşul bulunmuyor.

Ayrıca Rockstar Games’in her zaman en iyi oyunu geliştirmek gibi bir amacının da olduğunu biliniyor. İşte bu yüzde şirket, GTA 6’yı her ayrıntısıyla dünyanın en iyi oyunu olarak piyasaya sürüp, bunun üzerine de kolay kolay çıkamayacağını belirterek oyun geliştirme faaliyetlerine son noktayı koyabilir.

Tabi, böyle bir mektubunun varlığı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ama, eğer bu iddialar doğruysa oyun dünyasının uzunca bir süre unutmayacağı bir olay ile karşı karşıya kalabiliriz. Peki, siz ortaya atılan bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi ve fikirlerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Half-Life: Alyx Oynanış Videosu Yayınlandı

Daha Fazlası Editör

Google’ın Bilmeniz Gereken 5 Özelliği

Arama motoru konusunda dünya konumda olduğu tüm internet mecrası tarafından bilinen Google,...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir