Half-Life: Alyx Oynanış Videosu Yayınlandı

Half Life Alyx oynanış videosu yayınlandı

Bildiğiniz gibi Valve, sürpriz bir duyuruya imza atmış ve bir süredir beklenen yeni Half-lite oyununu resmi olarak duyurmuştu. VR kullanıcılara özel olarak sunulacağı açıklanan oyun gerçekçi oynanış mekanikleri ile Half-Life hayranlarını bir hayli heyecanlandırsa da birçok oyuncu tarafından da olumsuz eleştirilere maruz kalmıştı. Tüm bunlar yaşanırken Valve cephesinde yeni bir hamle geldi. Yaşanan gelişme ile beraber merak edilen Half-Life Alyx’in ilk oynanış videosu yayınlandı. İşte karşınızda, 11 dakikalık Half-Life Alyx oynanış videosu!

İlginizi Çekebilir: PUBG Yeni Oyunu Prologue Tanıtıldı

Half-Life Alyx Oynanış Videosu Yayınlandı!

Valvein en uzun süredir beklenen ve belki de oyuncular tarafından en çok sevilen markalarından biri olan Half-Life’ın yeni oyunu bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Daha önceden ortaya çıkan söylentilerde olduğu gibi Half-Life Alyx adıyla piyasaya sunulacak olan oyun VR kullanıcılarına özel olarak sunulacağı netlik kazanmıştı. Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından ise Alyx’e ait olan oyun içi görüntüler Adam Savage’s Tesded adlı bir YouTube kanalı tarından yayınlandı.

12 yıllık verilen bir aranın ardından Half-Life markasına eklenen ilk oyun olan oyun, oyunseverleri Half Life 2’nin öncesine götürüyor. Bu yüzden Half-Life 2 ve Half Life 1 arasında geçecek oyun iki oyun arasında yaşanılan olayları gözler önüne serecek.

İşte Karşınızda Half Life Alyx Oynanış Videosu!

Hemen yukarıda izleyeceğiniz görüntülerin çözünürlük kalitesinin, test oyuncularının kamera ile kaydedilmesi sebebiyle çok iyi olduğunu olmadığını belirtmekte yarar var. Ancak, kanal tarafından paylaşılan videoda oyuncuların Alyx Vance karakteriyle atılacağı maceraların bir kısmını görebiliyorlar.

Ayrıca, videoda yer alan görüntülerden de yola çıkarak oyuncuların yeni Half-Life oyununda zombilerle, barnacle’larla ve headcrab’lerle mücadele edeceğini de söyleyebiliriz.

Bunun haricinde yeni oyunu Valve’in Index kontrolcüsüyle oynayan oyuncuların ise, parmak takip özelliği sayesinde çevredeki nesnelerle etkileşime geçebileceğini de belirtmekte yarar var.

2020 Mart’ta PC için SteamVR üzerinde yayınlanacak oyun0 HTC Vive0 Oculus Rift ve Windows Mixed Reality ve Windows Mixed Reality başlıklarından oynanabilecek. Peki, siz yeni Half-Life oyunu hakkında düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerini hemen aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Xbox Series X Özellikleri Ve Çıkış Tarihi!

 

Daha Fazlası Editör

Spotify Ücretsiz Deneme Süresi Uzatıldı

Spotify ücretsiz deneme süresi başlatılan yeni kampanya doğrultusunda, 30 günden 90 güne...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir