Instagram Çöktü Mü? İşte Merak Edilen Sorunun Cevabı!

Instagram çöktü mü?

Son zamanlarda sık sık uzun kesintiler ile sık sık gündeme gelen Instagram, bugün yeniden bir erişim sıkıntısıyla gündemde. Paylaşılan raporlara göre 17:00’dan bu yana Instagram uygulamasına giriş yapanların ”Akış Yenilenemedi’‘ uyarısıyla karşılaştıklarını da görmekteyiz. Peki, dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram çöktü mü? İşte, milyonlarca kullanıcı tarafından merak edilen sorunun cevabı…

İlginizi Çekebilir: WhatsApp Karanlık Mod İçin Sevindirici Haber!

Instagram Çöktü mü?

Hatırlarsanız, daha önceden de birçok kez benzer erişim sorunu ile karşı karşıya kalmıştık. Defalarca karşılaştığımız bu erişim problemlerinden sonra uzunca bir süre Instagram uygulamasına erişim sağlayamamıştık.

Bugün ise saat 17:00’dan itibaren dünya genelinde bir erişim sıkıntısı yaşayan Instagram’ın ülkemizde de dahil olmak üzere birçok farklı bölgede benzer sorunlar ile gündeme geldiğini de görmekteyiz.

DownDetector’den de baktığımız zaman sorununun genel bir sıkıntı olduğunu ve sadece ülkemizle sınırlı olmadığını da gözlemlemekteyiz.

Instagam Neden Açılmıyor?

Hemen yukarıda yer alan haritadan da görebileceğiniz üzere şu anda beklemek dışında yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor. Anlayacağınız gibi internet ayarlarınızı değiştirmeniz veya VPN gibi çözümlere başvurmanız sadece zaman kaybı yaşamanıza sebep olacaktır.

Şimdilik konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, Instagram’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgilere göre bahsi geçen erişim probleminin kısa süre içerisinde giderileceğinin altı özellikle çiziliyor.

Peki, siz Instagram’a erişim sağlayabiliyor musunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi ve düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Gizli Instagram Profili Nasıl Görüntülenir?

Daha Fazlası Editör

En İyi Video Düzenleme Programları 2019

En iyi video düzenleme programları 2019 listesi ile siz değerli okurlarımızın karşınızdayız....
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir