iPhone SE 2 Sızıntısı İçin iPhone 12 Olabilir İddiası!

iPhone SE 2 sızıntı videosu

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan iPhone SE 2 sızıntı videosu teknoloji basınında bir hayli hareketliliğe sebep oldu. Sızdırılan videoda oldukça detaylı bir şekilde görünen cihazın önümüzdeki yıl Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone SE 2 olacağı da iddia ediliyor. Yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Ben Geskin ise sızdırılan videonun iPhone SE 2‘ye değil iPhone 12’ye ait olduğunun altını özellikle çiziyor. İşte detaylar!

İlginizi Çekebilir: Galaxy Note 10 Lite Resmi Basın Görselleri Ortaya Çıktı

iPhone SE 2 Sızıntısı iPhone 12 Olabilir!

Geçtiğimiz gün yapılan sızıntıyla beraber iPhone 5 kasasına oldukça benzeyen fakat bununla beraber iPhone 11 Pro‘nun kamera ve ekran tasarıma sahip olan bir cihazın videosu gün yüzüne çıkmıştı. Birçok kişi sızdırılan telefonun yeni iPhone SE olduğunu düşünse de Apple’a yakın birçok kaynak söz konusu bu cihazın iPhone 12 olacağını ileri sürdü.

Hatırlarsanız, daha önceden ortaya atılan yeni iPhone SE sızıntı haberlerine göre cihazın ikili arka kamera kuruluma sahip olacağı ileri sürülmüştü. Fakat, dün ortaya çıkan cihazın üçlü kamera kuruluma sahip olması, uygun fiyatlı iPhone modeli iddiaları çürüttü diyebiliriz.

İşte Çok Konuşulan iPhone SE 2 Sızıntı Videosu!

Tüm bu yaşanan gelişmelerin ardından birçok tipster ise cihazın iPhone 12 olabileceği düşüncesini öne sürdü. Aslında Apple, tasarım konusunda yapılacak olan büyük çaplı değişiklikleri 2 yıla yayıyor. Değişim sinyallerini iPhone 11 modellerini kamera tasarımı ile veren Apple’ın daha önceden paylaşılan raporlarda olduğu gibi iPhone 12 ile bambaşka bir tasarım diline geçiş yapması bekleniyor.

Tabii, bu konuyla ilgili halen ortada çeşitli söylentiler mevcut. Hatırlarsanız, daha önceden yapılan sızıntılarda uygun fiyatlı iPhone modelinin iPhone 8’e benzeri bir kasa yapısıyla çıkacağı iddia edilmişti. Şimdilik, her şeyin bir sızıntıdan ibaret olduğunu da belirtmekte yarar var. Ancak, yeni iPhone modelleri ile ilgili tüm gelişmeleri Dijitalin50tonu.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Daha Fazlası Editör

ABD’den Çok Konuşulacak UFO İtirafı!

Son zamanlarda internet üzerinde dolaşan UFO görüntülerinin kanıtı olan gösterilen video ile...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir