Johnny Depp Instagram Hesabı Açtı. Kısa Sürede 1,9 Milyon Takipçiye Ulaştı

Johnny Depp Instagram Hesabı Açtı. Kısa Sürede 1,9 Milyon Takipçiye Ulaştı

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım ortamlarından biri olan Instagram’a katılan ünlülerin sayısı her geçen gün artıyor. Çok fazla kişi tarafından beğenilen Hollywood yıldızı Johnny Depp de yıllar sonra açtığı hesabıyla hayranlarını selamlamasının ardından kısa sürede 1,9 milyon takipçiye ulaştı.

Özellikle Karayip Korsanları serisinde Kaptan Jack Sparrow rölüyle tanınan ve çok sevilen oyuncu Johnny Depp, Instagram’a katılan ünlüler arasına girdi. 56 yaşındaki yıldız oyuncu, hesabı açmasının akabinde ilk paylaşımını da yaptı. Mumlarla çevrili bir ortamda çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Johnny Depp, takipçilerini selamladı.

Aktörün hayranları, kullanıcı isminin alınmış olmasından dolayı Johnny Depp’in bir süredir Instagram’a katılmasını bekliyordu. Şüpheler böylece doğruluk kazanmış oldu. Kullanıcıyı belirli aralıklarla takip eden hayran kitlesi, bir süredir yıldız oyuncudan gelecek paylaşım haberini bekliyordu. Takipçiler, bu hesabın oyuncuya ait olduğunu düşünmekte haklı olduklarından yorumlarında da söz etti.

Sevilen oyuncu adına açılmış 1 milyon üzerinde takipçisi bulunan hayran hesapları da mevcut. Johnny Depp tarafından kullanılan resmi hesap da sadece saatler içinde 1,9 milyon takipçiye ulaşmış durumda. Oyuncunun takipçi sayısı her dakika artmaya devam ediyor. Aktörün güncel takip etiği kişi sayısı 91.

Yeni paylaşımlar merakla bekleniyor.

Yaptığı paylaşımda yeni bir şeyler çekeceğinin sinyallerini veren Depp’in, ilerleyen günlerdeki yeni paylaşımlarının nelerden oluşacağı oldukça merak ediliyor.

Daha Fazlası Editör

Salgına Rağmen Eğitimi Sürdürmenin Yolu: Teknoloji

Salgına Rağmen Eğitimi Sürdürmenin Yolu: Teknoloji 2019 yılının son günlerinde Çin’de ortaya...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir