Kırmızı Apple Watch Ufukta Göründü!

kırmızı Apple Watch

Bildiğiniz üzere Apple’ın Watch Series 5’i tanıtmasının üzerinden üç ay gibi bir süre geçti Always On başta olmak üzere birçok yeni özelliğe ev sahipliği yapan Apple’ın yeni nesil akıllı saati için yeni renk seçeneği de ufukta göründü. Son paylaşılan raporlara göre Apple’ın yakın süre içesinde kırmızı Apple Watch Series 5 modelini duyuracağı ortaya çıktı.

Kırmızı Apple Watch Series 5 Geliyor!

Bildiğiniz gibi Apple’ın zaman zaman bazı ürünleri için hazırladığı Red Edition jenerasyonu, daha önce iPhone’larda ve iPod’larda karşımıza çıkmıştı. Bu kapsamda Afrika için yardım ve bağış amaçlı bir kuruluş olan RED ile ortaklığı neticesinde hazırladığı ”kırmızı” renkli ürünlerle hayır işinde bulunan Apple, söz konusu bu projeye şimdi Watch akıllı saatlerini dahil ediyor.

kırmızı Apple Watch

 

Daha önce Apple Watch ile bu projeye girmeyen Apple’ın bu kez kırmızı Watch’lar üreterek kullanıcılara sunması bekleniyor. Bu doğrultuda son paylaşılan raporlara göre 2020 yılının ilk birkaç ayı içinde kırmızı renkli Apple Watch Red Edition modellerini raflarda görebiliriz.

Kırmızı ürünleri ile elde edilen gelirin yüzde 100’ünü Sahraaltı Afrika’da yürütülen  HIV/AIDS programlarını finanse etmek için kullanan Apple, görünen o ki bu proje kapsamına yeni ürünlerini de dahil etmeyi hedefliyor.

Şimdilik,  WatchGeneration tarafından ortaya atılan iddialar ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, Apple’a yakın birçok kaynak hemen yukarıda belirtiğimiz gibi yeni Watch modelinin birkaç ay kadar sonra piyasaya sunulacağını doğruluyor.

Peki, siz kırmızı renkli Watch modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

2020 IMEI Kayıt Ücreti Zammı Belli Oldu!

Daha Fazlası Editör

Google Chrome’dan Yeni Güncelleme Chrome 75 Geldi

Google Chrome için yaklaşık bir ay önce bir güncelleme gelmişti. Bu güncellemenin...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir