Nokia’nın İlk Akıllı Televizyonu İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Nokia TV çıkış tarihi

Bir süredir sızıntılara konu olan Nokia akıllı televizyon ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yaşanan son gelişmeyle beraber kullanıcılar tarafından merakla beklenen Nokia TV çıkış tarihi belli oldu.

İlginizi Çekebilir: İnternet Üzerinden Satılan İlk Şey Ne?

Nokia TV Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Köklü telefon üreticilerinden biri olan Nokia, şimdi de akıllı televizyon sektörüne adım atmaya hazırlanıyor. Daha önceden yapılan sızıntılarla sık sık gündeme gelen Nokia Smart TV ile ilgili bugün yeni detaylar ortaya çıktı.

Bu kapsamda, Hindistan’ın en büyük perakendecilerinden biri olan Flipkart’ın Nokia’nın yeni akıllı televizyonunun dağıtım sürecinden sorumlu olacağını görmekteyiz.  Flipkart‘ın aktarmış olduğu bilgilere göre Nokia’nın yeni akıllı televizyonu ses konusunda oldukça kaliteli bir deneyim sunacak.

Bu kısımda JBL ile bir ortak çalışmaya imza atacak olan Nokia, aynı zamanda ilk defa bir TV üreticisi olarak JBL ile ortak bir ürün ortaya çıkartan firmada oldu.

Nokia TV çıkış tarihi

Şimdilik, Nokia’nın yeni akıllı televizyonu ile ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Ancak, Nokia’ya yakın kaynaklarca elde edilen bilgilere göre merakla beklenilen Nokia TV’nin 55 inç büyüklüğünde 4K çözünürlük sunan bir panele ev sahipliği yapması bekleniyor.

Bunun dışında, kutudan Android Pie işletim sistemi kurulu olarak çıkacak olan televizyon da ayrıca Google Play Store‘da yer alacak. Sahip olduğu teknolojiler ile dikkat çeken yeni televizyon, akıllı karartma teknolojisine de sahip olacak. Bu da siyahların en iyi şekilde görüleceği ve kontrastın çok daha iyi hale getirileceği anlamına geliyor.

Hemen yukarıda da belirtiğimiz gibi Nokia’nın yeni akıllı televizyonu ilgili bilgiler bunlarla sınırlı. Fakat, Nokia’nın akıllı televizyonu ile ilgili detaylı bilgilerin 5 Aralık 2019 tarihinde açıklanacağını da unutmadan belirtelim.

İnternet Üzerinden Satılan İlk Şey Ne?

Daha Fazlası Editör

En Hızlı Android Telefon Açıklandı!

Android cihazlar için yıllardır vazgeçilmez bir test uygulaması olan AnTuTu tarafından en...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir