Bazı PlayStation 5 Özellikleri Netlik Kazandı!

PlayStation 5 özellikleri

Oyuncular tarafından merak edilen PlayStation 5 özellikleri hakkında Sony cephesinden yeni bir açıklama geldi. Sony PlayStation ekibinin bir numaralı ismi Jim Ryan tarafından yapılan açıklamayla beraber bu yılın sonuna doğru piyasaya sunulması beklenen PS5’in bazı özellikleri netlik kazandı.

PlayStation 5 Özellikleri Netlik Kazandı!

Japonya merkezli teknoloji şirketi Sony, oyuncular tarafından merakla beklenilen PlayStation 5 konsolu hakkında yeni detayları CES 2020 etkinliğinde paylaştı. PlayStation ekibinin bir numaralı ismi tarafından yapılan açıklamaya göre PS5’in bu zamana kadar sızdırılan 5 temel özelliği netlik kazandı.

PlayStation 5 özellikleri

Buna göre bu yıl içerisinde piyasaya sunulacak olan PS5’in 3 boyutlu ses, ultra yüksek hızlı SSD, dokunsal ve uyarlanabilir tetikleyici, donanım tabanlı grafik izleme ve ultra HD Blu-Ray teknolojilerle beraber piyasaya sunulacağı açıklandı. PS5’in resmiyet kazanan özellikleri ise şöyle detaylandırılıyor:

Netlik Kazanan PS5 Özellikleri: 

Ultra Yüksek Hızlı SSD: Sony tarafından yapılan açıklamaya göre PS5, ultra yüksek hızlı SSD ile sıkıcı yükleme sürelerini tarihe karıştıracak.

– Donanım Tabanlı Grafik İzleme: Oyun içi görselleri geliştiren yerleşik grafik teknolojisi

– Ultra HD Blu-Ray: PS5’in en dikkat çeken özelliklerinden biri olan Ultra HD Blu-Ray teknolojisi sayesinde yeni nesil konsol 60 FPS 4K görüntülemeye sahip olacak.

– 3D Ses: Daha fazla oyun içi ses derinliği sağlar.

– Dokunsal / Uyarlanabilir Tetikleyiciler: Oyunculara daha kapsamlı denetleyici geri bildirimi vermek için tasarlanmıştır.

İlginizi Çekebilir: PlayStation 5 Logosu Resmi Olara Tanıtıldı!

Daha Fazlası Editör

FIFA 20 Sistem Gereksinimleri Neler Sunuyor?

Eylül ayında satışa sunulacak olan FIFA 20 sistem gereksinimleri, EA Sports tarafından...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir