Pubg Lite İçin Yeni Harita Yolda!

PUBG Lite için erangel 2.0 haritası

Hatırlarsanız, geçtiğimiz aylarda PUBG oyuncuları için Erangel haritasının değişeceği müjdelenmişti. Yaşanan bu gelişmenin ardından şimdi de PUBG Lite oyuncularını sevindirecek bir haber geldi. Geride bıraktığımız saatlerde atılan bir Tweet, yakın zaman içerisinde PUBG’nin Lite sürümüne yeni haritanın geleceğini müjdeledi.

PUBG Lite İçin Erangel 2.0 Haritası Geliyor!

Düşük sistemli bilgisayarlar için geliştirilen PUBG Lite için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. Daha önceden oyunun Lite sürümüne yeni özellikler ekleyen yapımcı firma, şimdi de oyunun Lite sürümüne baştan aşağıya yenilenmiş Erangel 2.o haritasının geleceğinin müjdesini verdi.

Tabi, atılan tweet’te yeni haritanın Erangel 2.0 olup olmayacağı hakkında henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Ancak, atılan tweet’te Erangel 2.0’da yer alan büste yer verilmesi ve ”Coming Soon” yani ”Yakında Geliyor” yazması da bahsi geçen bu güncellemeyi doğruldu.

Geliştirici firmaya yakın kaynaklarca aktarılan bilgilere göre, yakında PUBG Lite için yayınlanacak olan yeni haritanın birebir Erangel 2.0 olmayacağını da ön görüyor. Hatta, bu kısımda bahsi geçen haritanın Erangel 2.o olmayacağı da düşünülüyor. Aynı zamanda yayınlanan bir diğer raporda ise yakın zamanda oyuna eklenecek olan haritanın Erangel 2.0’ın Lite versiyonu olacağı da tahmin ediliyor.

Son Güncellemeyle Birçok Hata Düzeltildi

Hatırlarsanız, PUBG Lite PC versiyonu için yayınlanan son güncellemeyle beraber oyunda ortaya çıkan hatalar üzerinde durulmuştu. Bu güncellemeyle oyunda yer alan mavi bölge ve UMP45 isimli silahtaki bazı hatları gideren yapımcı firma, aynı zamanda beta sürümüyle beraber PUGB Mobile’da olduğu gibi 4v4 Takım Ölüm Maçı’nı da oyuna dahil etmişti.

İlginizi Çekebilir: Counter Strike Global Offensive Güncellendi! İşte Tüm Yenilikler

Daha Fazlası Editör

Call of Duty Mobile Çıkış Tarihi Belli Oldu

Call of Duty Mobile çıkış tarihi sonunda resmi olarak açıklandı. Call of...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir