PUBG Mobile İçin Kış Temalı Yeni Bir Oyun Modu : Cold Front Survival

PUBG Mobile İçin Kış Temalı Yeni Bir Oyun Modu : Cold Front Survival

PUBG Mobile için kış konseptli Cold Front Survival adlı yeni bir mod geleceği bildirildi. Cold Front Survival isimli mod ile beraber oyuncular, karlı bir haritada zorlu düşmanların yanı sıra dondurucu soğuğa karşı da hayatta kalma mücadelesi verecek.

PUBG Mobile sosyal medya hesaplarından, “Cold Front Survival” adlı kış temalı yeni oyun modu duyuruldu. Cold Front Survival’ın karlı bir haritada oyuncuların hayatta kalma mücadelesi vereceği yeni bir mod olacağı paylaşılan görsellerden anlaşılıyor.

PUBG Mobile’ın resmi sosyal medya hesapları, kış temalı Cold Front Survival’ın 16 Nisan’da geleceğini açıkladı ve birkaç tanıtım görseli yayınladı. Yeni mod, oyuncuları dondurucu soğuğun hakim olduğu bir bölgeye götürüp mücadelenin içerisine bırakacak. Cold Front Survival, Erangel veya Vikendi haritasının karlı bir versiyonunda geçebilir.

Cold Front Survival’daki bazı yenilikler

PUBG Mobile’ın Instagram hesabında paylaşılan bir tanıtım görselinde dikkat çeken bir ayrıntı vardı. Cold Front Survival modu ile oyuna dronelar geliyor. Drone kullanımı konusunda PUBG Mobile’ın rakibi Call of Duty: Mobile’dan ilham alınmış olabilir. Call of Duty: Mobile’da drone’lar, düşmanların yerini tespit etmek için kullanılıyor. Kar ve tipinin etkili olduğu Cold Front Survival modunda da rakiplerin yerini tespit etmek için benzer bir oyun mekaniği kullanılabilir.

Tüm bunlara ek olarak, PUBG Mobile’ın resmi Hindistan Instagram hesabı, Cold Front Survival’da bulunacak olan yeni bir eşyayı tanıttı. Görselde yeni öğenin ne olabileceğine dair bir ipucu verilmese de oyun severler yeni eşyanın ısı paketi olabileceğini düşünüyor. Isı paketi, oyuncuların aşırı soğukta vücut sıcaklığını korumak suretiyle hayatta kalmalarını sağlayabilir. PUBG Mobile’ın yeni kış temalı oyun modu Cold Front Survival, 16 Nisan’da yayınlanacak. Oyun severler de yakında yeni modla ilgili daha fazlasını öğrenecekler.

Daha Fazlası Editör

General Motors’un Elektrikli Aracı Hummer EV İçin Yeni Logo Tasarlandı

General Motors’un Elektrikli Aracı Hummer EV İçin Yeni Logo Tasarlandı General Motors‘un...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir