WATTSUGAR ’ın Size Sağladığı Kolaylığa İnanamayacaksınız!

WATTSUGAR

Sahip olduğunuz neredeyse tüm Apple cihazları tek bir noktadan aynı anda şarj etme düşüncesi sizce de çok güzel değil mi? Evet dediğinizi uyar gibiyim. Bir Kickstarter projesi olan WATTSUGAR ’a göz atmanızda fayda var.

WATTSUGAR, aynı anda dört farklı Apple cihazını kablolu ve kablosuz olarak şarj etmenize olanak sağlayacak.
Akıllı telefonlar, akıllı saatler, dizüstü bilgisayarlar ve kablosuz kulaklıklar derken, dört bir yanımız şarj cihazları ve çok sayıda fiş, kablo ve adaptörle doldu. WATTSUGAR, bu karmaşaya harika bir çözüm sunuyor. Tüm Apple cihazların tek bir noktadan şarj olmasını sağlayan ürün, son derece küçük ve kompakt bir tasarıma sahip.

Herhangi bir ülke için seyahat dostu Pin dönüştürücüler. WATTSUGAR farklı bölgelerle uyumludur ve bu yüzden isteğe bağlı ABD/İngiltere/AB/AU pin dönüştürücüleri sunuyor.

WATTSUGAR

MacBook, iPhone, Apple Watch ve AirPods olmak üzere dört farklı Apple ürününü aynı anda hem kablolu hem de kablosuz olarak şarj edebilen WATTSUGAR, yanınızdan bir an bile ayırmak istemeyeceğiniz bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

WATTSUGAR ’ı Hangi Cihazlarda Kullanabileceği Merak Edenler İçin;

Kablosuz telefonlar: iPhone11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Xs / Xs Max / XR / x / 8 artı / 8 / Samsung Galaxy S10 / S10+ / S9 / S9+ / S8 / S8+

Kablolu : iPhone11 / 11 / Pro 11 Pro Max / iPhone H / H Max / XR / X / 8 Plus / 8 / 7 / 6; Samsung Galaxy Yani / Yani+ / S9 / S9+ / S 8 / S 8+ / 8 Not / Not 7; Piksel 3/2/XL, Nexus 4X / 6 P, LG G6 / G7 /Nintendo Geçin

Tabletler: iPad Air / iPad mini / iPad Pro 11 ” / iPad Pro 12.9 “(3. Nesil) / iPad Pro 10.5 ” / iPad

Apple Watch: Gen 1-5

Dizüstü Bilgisayarlar: MacBook Air 13’ (2018’ / MacBook 12 “/ MacBook Pro 13 “/ MacBook Pro 15”

Bir Kickstarter projesi olan WATTSUGAR, normal kablolu bir şarj cihazından çok daha fazlası. 5000mAh büyüklüğündeki Powerbank ile tren, uçak ve otomobil gibi yerlerde cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilen WATTSUGAR, aynı zamanda 10W Qi kablosuz hızlı şarj ile telefonları, AirPod’ları ve Apple Watch’ları besleyebiliyor.

WATTSUGAR

Hem Power Delivery 3.0 hem de Quick Charging 3.0’ı destekleyen ürün, maksimum 60W değerinde bir güç çıkışına sahip. WATTSUGAR, bir MacBook’u sadece 1.5 saatte yüzde 100 oranında şarj edebiliyor. USB-C ve USB-A girişlerini destekleyen ürün, tüm kablolarınıza ve duvar prizlerine veda etmenizi sağlıyor.

İlginizi çekebilir: GOG ‘dan Evden Çıkmayanlara Güzel Haber: 27 Oyun Ücretsiz Oldu

Daha Fazlası Editör

GTA 6 Nasıl Olacak? İşte Yeni Detaylar!

Rockstar Games’in bir süredir üzerinde çalıştığı GTA 6 ile ilgili bugün detaylı...
Devamını Oku

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir