WhatsApp Karanlık Mod Özelliğine Kavuştu

WhatsApp karanlık mod özelliği

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen WhatsApp Karanlık Mod özelliği nihayet kullanıma sunuldu. Söz konusu özellik son beta sürümü ile beraber test edilmeye başlandı.

İlginizi Çekebilir: 2019 Yılında En Çok Kazanan YouTuberlar

WhatsApp Karanlık Mod Özelliği Kullanıma Sunuldu!

WhatsApp kullanıcılarının dört gözle yolunu gözlediği ”Koyu Tema” özelliği sonunda Android cihazlar için kullanıma sunuldu. Uygulamanın beta sürümü ile beraber test edilmeye başlanan özelliğine şimdilik, WhatsApp Beta programına kayıtlı olan kullanıcılar erişebiliyor. Uygulamanın 2.292.13 beta sürümünde yer alan ”Koyu Tema” özelliği ise Ayarlar>Sohbetler>Tema menüsünden etkinleştirilebiliyor.

WhatsApp Koyu Tema Özelliği

Yakın Zamanda Tüm Herkesin Erişimine Sunulacak

Son beta sürümü ile beraber test edilmeye başlanan özellik ile beraber kullanıcılar Açık, Koyu ve Pil Tasarrufu Modu olmak üzere üç seçenekten birini tercih ediyorlar.  Aynı zamanda Pil Tasarrufu Modu, Açık ve Koyu tema arasında otomatik olarak da geçiş yapılabiliyor.

Şimdilik WhatsaApp Android Beta programına kayıtlı olan kullanıcıların erişimine sunulan özelliğin önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcıların erişimine sunulması bekleniyor.

WhatsApp Android Beta Programına Nasıl Kayıt Olunur?

Eğer, sizde WhatsApp’ın en yeni özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız, buradaki bağlantıdan WhatsApp Android Beta kullanıcısı için başvuru yapabilirsiniz.

Peki, siz WhatsApp Karanlık Mod özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir: En Çok Satan iPhone Modeli Belli Oldu

Daha Fazlası Editör

Batmaktan Kurtulan 5 Donanım Şirketi ve Kurtarıcı Ürünleri

Bir dönem batmanın eşiğinde olan fakat günümüzde dev bir marka haline gelmiş...
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir