Windows 10 Insider ‘dan Şarj Ömrünüz İçin Güncelleme!

windows 10 Insider
windows 10 Insider

Windows 10, yeni özelliklerini bütün kullanıcılardan önce kullanılması için yürüttüğü Windows 10 Insider programı için yeni bir güncelleme yayınladı. Windows 10 Insider programının yayınlanmış olan yeni güncellemesinde özellikle Telefonunuz uygulamasına gelen yeni özellikler oldukça dikkat çekici.

Windows 10 Insider programının üyeleri için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncellemede çözülen sorunların dışında Telefonunuz uygulaması ve Samsung Galaxy S20 serisi ve Samsung Galaxy Z Flip’i bilgisayarla daha kuvvetli bir şekilde bir araya geçiren özellikler sunuluyor.

Build 19582 güncellemesinde yer alan Telefonunuz güncellemesi, Samsung Galaxy S20, S20 Plus, S20 Ultra ve Galaxy Z Flip telefonlar ve Windows 10 yüklü bilgisayarlar arasında metin ve görüntü kopyalama, yapıştırma gibi işlemler yapılabilecek.

windows 10 Insider

Güncelleme ile birlikte Telefonunuz uygulaması kullanılarak telefon kontrol edilirken asıl telefonun ekranı tamamen kapalı olacak. Bu özellik sayesinde telefonların şarjı çok daha uzun süre gidebilecek.

Akıllı telefonlar, RCS’ye izin veren servis sağlayıcıları sayesinde SMS’lerle beraber multimedya ögeleri de gönderip, alabiliyorlar. Cihazlarında RCS’yi etkinleştiren ve Samsung Mesajlar uygulaması kullanan kullanıcılar, bundan sonra Windows 10’da bulunan Telefonunuz uygulaması ile bu mesajları bilgisayarlarından gönderip, alabilecekler.

windows 10 Insider

Build 19582 güncellemesi ile beraber aynı zamanda Windows 10’un Göz Kontrolü de iyileştirildi. Artık Windows 10 kullanıcıları sadece gözlerini kullanarak Windows 10’larını kontrol edebilecek. Microsoft, yeni güncelleme ile beraber bu özellikte bazı iyileştirmeler yaptı.

İlginizi çekebilecek: Dikkat! Corona Virüs Kimliğinizi Ele Geçirebilir!

Daha Fazlası Editör

Intel, AMD Rekabeti İle İlgili Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Intel AMD rekabeti ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Katılmış olduğu bir konferansta...
Devamını Oku

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir